Itt kopog, ott kopog, megérkezett Télapóka…
December 6-án szerdán, minden osztályunkba ellátogatott a Mikulás, hűséges segítőivel a Krampuszokkal együtt.. Az elsősök rengeteg rajzzal halmozták el a Mikulást. Még a Mikulás is táncra perdült az iskolai flashmob alatt!
