Újabb „gyulais” siker!

 Az Építési és Közlekedési Minisztérium, az Energiaügyi Minisztérium és a Belügyminisztérium a Mobilitási Héthez kapcsolódóan hirdette meg rajz-, és kreatív pályázatát „Közlekedő Petőfi” címmel.  400 oktatási intézményből több mint 3300 alkotás érkezett. A szakmai zsűri úgy ítélte, hogy iskolánk 2.c, 3.a, és 4.bc osztályos tanulóiból verbuválódott „Gyulais ügyeskedők” csapatát különdíjban részesíti. A sportszerutalvány jó kezekbe került!

Ugyan néhány rajzóra erejéig gyermekeink visszautaztak a XIX. századba, nem ragaszkodnak az akkor használt fa pörgettyűkhöz, rongylabdákhoz. Így Petőfi korában még nem gyártott pattogó, piros gumilabdákat, ugrálóköteleket vásárolunk. Reméljük, a játék is nyújt majd akkora örömet diákjainknak, mint a közös alkotó munka!

Felkészítő: Matlagné Ponyiczki Anikó.

Gratulálunk minden közreműködőnek!