Az idei tanévben iskolánk büszkén képviseltette magát a MatekGuru Kárpát-medencei csapatversenyen. A verseny öt online feladatsorból, egy területi és egy országos döntőből állt. Az iskolánk két 5.c osztályos csapata, az Ütősnégyes és a Számvadászok is kiválóan teljesített, így a 2024. április 29-30.-án Nyíregyházán megrendezett országos döntőig menetelt.

A csapatok felkészítő tanára Bernáth Péter.

Gratulálunk mindkét csapatnak, és reméljük, hogy a jövőben is hasonló sikereket érnek majd el!

Az Ütősnégyes csapat tagjai (Heller Miklós, Jenei Dániel, Kern Bálint és Resch László) a második helyet szerezték meg. Ez a fantasztikus eredmény a kitartó munkának és a matematikai tudásnak köszönhető.

A Számvadászok csapat (Zádor Anna, Rácz Krisztián, Nguyen Phan Bao Long, és Kis Gergő) pedig a negyedik helyen végzett. Ők is remekül szerepeltek, és büszkék lehetünk rájuk.