Iskolánk 2-es korcsoportú csapata megnyerte a Kerületi partizánlabda fordulót!!!

Gratulálunk!!!

A csapat tagjai:

Felső sor balról-jobbra:

Bárczi Roland 4.a, Marawai Abdullah 4.s, Hevesi Balázs Máté 4.a, Vass Máté 4.a, Varga Dániel Máté 4.s, Kern László 4.a

Alsó sor, balról- jobbra:

Kelemen Lilla Kata 5.c, Vetési Ajsa 4.a, Szalontai Lia 5.c, Del-Giacco Mona 3.a, Del-Giacco Lina 4.s, Tremmel Janka Léna 4.a

Lezajlottak a III. korcsoportos partizánlabda bajnokság küzdelmei is, ahol nagyon színvonalas és szoros mérkőzéseket láthattunk. Iskolánk csapata az előkelő II. helyet szerezte meg. A csoportmérkőzések után veretlenül jutottunk az elődöntőbe, ahol szintén sikerült győznünk, majd a döntőt egyetlen találattal veszítettük el. Végül az a József Attila Általános Iskola nyerte a bajnokságot, akit a csoportmérkőzések során sikerült megvernünk.

Gratulálunk a csapatnak az ezüst éremhez!


A csapat tagjai: Rátkai Hajnalka 5.a, Auer Fanni 7.a, Nagy Zsófia 7.a, Bolló Hajnalka 7.c, Sárközi Zsófia 7.c, Szalontai Panna 7.c, Csuka Levente 5.a, Szabó Patrik 5.a, Váróczi András 5.a, Bak Krisztián 6.a, Gerhauser Bendegúz 6.s, Hesz Márton 7.c