Étkezés befizetés

Új árak:

1 x-i étkezés esetén:

kerületi tanuló esetén:             395,- Ft/nap

kerületen kívüli tanuló esetén: 448,- Ft/nap

3x-i étkezés esetén:

kerületi tanuló esetén:               569,- Ft/nap

kerületen kívüli tanuló esetén: 646,- Ft/nap

Főoldal | Iskolánk 1953-tól | Volt tanáraink

Volt tanáraink

Összeállítottuk iskolánk vezetőinek, és pedagógusainak listáját a kezdetektől napjainkig.
Ez a lista az iskolánkban már nem aktív pedagógusok nevét tartalmazza.
A még aktív pedagógusaink a menü „Iskolánk”, „Dolgozóink” pontján keresztül érhető el.

Sajnos az adatok helyenként hiányosak, és bár törekedtünk a tökéletességre, előfordulhatnak  a listában, apróbb hibák, elírások. Ha ilyennel találkozik, kérjük, jelezze, hogy javíthassuk a hibát.

A férjük nevét felvevő kolléganők esetén, az a név is felkerült a listára, amin a gyerekek szólították.
Sajnos nem minden esetben emlékszünk ezekre a nevekre, hiszen 59 év távlatából, esetenként csak 1-2 évet velünk dolgozó kollégégákról van szó, illetve olyan is előfordulhat, hogy az adott időszakból már nem dolgozik pedagógus iskolánkban. Ha olyan pedagógus nevével találkozik, akinél nem tüntettük fel, de Ön tudja hogyan szólították a gyerekek annak idején, kérjük, jelezze!

Igazgatók, igazgatóhelyettesek

Christe Rezső igazgató 1953-1956 április
Dobó András igazgatóhelyettes 1953-1967
Marti Jenő igazgató 1956 ápr.-1956 dec.
Donázi Ferenc igazgató 1956 dec.-1957dec.
Wiesner János igazgató 1957 dec.-1989
Orbán  Ilona igazgatóhelyettes 1967-1968
Schuller Ferenc igazgatóhelyettes 1968-1971
Kovács Menyhért igazgatóhelyettes 1971-1975
Miklós Györgyné, Ági néni igazgatóhelyettes 1975-1988
Tóvári Károlyné, Terike néni igazgatóhelyettes 1978-1990
Balázs Péterné, Kati néni igazgatóhelyettes 1988-1989
Balázs Péterné, Kati néni igazgató 1989-2009
Dr. Bényi Árpádné, Marika néni igazgatóhelyettes 1989-2004
Lernyei Ákos igazgatóhelyettes 1990-2009
Pál Tiborné, Kati néni igazgatóhelyettes 2009-2010
     
  Tanítók, tanárok  
     
Adamsné Szappa Zsuzsa napközis nevelő 1995-1996
Adorján Gézáné tanító 1981-198
Albrecht Ilona testnevelés 1972-1973
Appel Györgyné, Ibi néni matematika, technika, fizika 1971-1983
Bajók Jánosné, Vera néni biológia, földrajz, ének 1967-1982
Bajza Aranka tanító 1953-196
Bakonyi Istvánné napközis nevelő 1966-1967
Bakonyiné Szegedi Gabriella rajz, napközis nevelő 1985-1990
Bakró Lászlóné, Ildi néni tanító 1971-1974
Baksa Balázsné napközis nevelő 1976
Balázs Péterné, Kati néni testnevelé 1975-2009
Balogh Erzsébet matematika 1979-1980
Balogh Józsefné tanító 1953-1962
Bándy Pál tanító 1953
Baranyi Ildikó napközis nevelő 1984-1988
Baráth Beatrix angol 2010-2012
Baráth Józsefné orosz 1982-1984
Békés Istvánné tanító 1962
Benedek László tanár 1974-1975
Benkő András biológia, testnevelés, etika 1999-2007
Benkő Árpád orosz 1960-1968
Benkő Árpádné tanító 1963
Bényi Árpád történelem, magyar 1956-1959
Dr. Bényi Árpádné, Marika néni történelem 1969-2007
Bere Mária napközis nevelő 1984-1987
Dr. Berényi Zoltánné tanító 1961-1965
Dr. Berényi Zsuzsa tanár 1973-1974
Boros Ida napközis nevelő 1974-1975
Borosnyai Pálné tanító 1954-1957
Burgetti Mónika matematika, kémia 1989
Chlumetzky Tiborné, Ica néni magyar 1980-1990
Czikmántoriné Kesik Mária tanító 1979-1999
Czira Zsoltné, Éva néni tanító, német 1969-????
Csaba László testnevelés 1972-1973
Csabai Jánosné kémia, biológia 1953-1956
Csányi Imréné, Erzsike néni technika 1990-2002
Császár Ottó számtan, fizika, kémia 1957-1958
Dr. Csermák Györgyné tanító 1959
Cserny Nóra ének 1977-1978
Cseterás Andrea orosz 1985-1986
Dr. Csíkos István magyar 1973-1978
Csima Lajosné napközis vezető 1953-1957
Dr. Csizmadia Zoltánné Tóth Zsuzsanna tanító 2001-2010
Csomay Teréz matematika 1962
Csorba Mária napközis nevelő 1974
Csőregh Dezsőné tanár 1968
Deákné Zombori Györgyi napközis nevelő 1986-1990
Dedrákné Wieser Katalin könyvtár, magyar 1991-2009
Dr. Dékányné Sas Aranka napközis nevelő, történelem 1970-????
Dénes György tanító 1993-1994
Dénes Tamás testnevelés, földrajz 1994-1995
Derecskei Sándor technika 1988-1989
Diósi Krisztina fejlesztő pedagógus 1990-1994
Diószegi Zsuzsanna orosz - angol 1986-1999,          2004-2010
Domonkosné Beck Katalin tanító 1981-1986
Dugárné Pisók Ágnes napközis nevelő 1993-1994
Éles Béláné ének 1990
Erdélyiné Mester Márta napközis nevelő, tanító 1983-1989
Ernszt Katalin úszásoktató 1978
Fehérné Mártha Éva technika 1991-1993
Ferenczi Ágnes napközis nevelő 1976-1977
Flórek Gáborné, Ica néni matematika, fizika 1958-1993
Földesi Rita német 1995-1997
Francsics Tamásné, Kriszti néni napközis nevelő 1994-1995
Füle Sándorné magyar 1955-????
Gábor Anikó tanító 1980-1984
Gábor Zoltán testnevelés, földrajz 1990-1998
Gáborné Kurucz Katalin testnevelés 1990-1998
Gál Marianna földrajz, rajz, gazdasági ismeretek 1994-2002
Galambos Györgyné, Gyöngyi néni napközis nevelő 1980-1986
Galambos Lajosné matematika, fizika 1968-1970
Gergály Katalin angol 2001-2002
Goóz Marina testnevelés 1987-1992
Gordos Éva tanító, földrajz, rajz 1958-1995
Gordos Lajosné ? 1978-1979
Gruber Gyuláné testnevelés 1971
Gyollainé Búzás Magdolna napközis nevelő 1981-1982
Györffy Györgyné magyar, orosz 1970-1971
Hajdú Mihályné, Kati néni iskolatitkár, tanító 1975-1995
Hajmásiné Auerbach Franciska testnevelés 1976-1981
Hajós István tanító 1961
Harmati Pálné napközis nevelő 1975
Hegyi Jenőné tanító 1953-1954
Henger Imréné tanító 1958
Herczegh Zoltán gyakorlati foglalkozás 1970-1971
Hermann Mária tanító 1953-1956
Hisz Éva napközis nevelő 1993-1994
Hofhaider Katalin napközis nevelő 1998
Holchauser Gáborné napközis nevelő 1994-1995
Holczapfel Zsuzsanna napközis nevelő 1994-1996
Horányi László könyvtáros 2008-2012
Horváth Eszter magyar, orosz 1997-2007
Horváth Istvánné tanár 1967-69
Horváth Róbert napközis nevelő 1996
Horváth Sándorné tanár 1981-1982
Horváthné Tar Éva matematika, testnevelés 1996-1997
Hrotkó Irén magyar, történelem 1953
Hunyadi Mátyásné tanító 1953-1954
Huszár Piroska tanító 1962-1974
Illés Czinóber tanító 1956-1967
István Gézáné napközis nevelő 1971-1980
Jagasich Pál orosz 1954-1958
Jakubovits Elek tanító 1956
Jakus Jánosné, Matild néni tanító 1957-2002
Jankovics Katalin magyar,történelem,testnevelés 1967-1968
Dr. Jeszeniczky Lászlóné orosz 1980-1981
Joó Lászlóné gyakorlati foglalkozás 1969-1970
Juhász Judit ének 1988-1989
Juhász Katalin tanár 1968
Jurák Miklósné tanár, ker.-i állandó helyettes 1974-1978
Kanyó Zsolt napközis nevelő 1999-2000
Karpov Károlyné, Jutka néni tanító, földrajz, pedagógia 1962-1996
Kazi Zsuzsanna tanító, magyar 1982-1989
Kékesiné Pap Ilona matematika, fizika 1980-2011
Kelecsényi Szabolcs ped.aszisztens, tanító 1993-1994           1997-2000
Kelemen Béláné tanító 1970
Kertészné Nyírő Klára testnevelés 1980-1990
Kincses Istvánné magyar, történelem 1983-1984
Kiss Attila tanár 1959
Kiss Sándor Róbertné, Andrea néni tanító, napközis nevelő 1982-1991
Dr. Kiss Sándorné tanító 1963-1964
Kiss Zsuzsanna magyar, orosz 1978-1985
Klenovics Endréné magyar, orosz 1974-1978
Knapiczius Veronika napközis nevelő 1996-1997
Kóczé Angéla napközis nevelő 1989-1990
Koczka Istvánné tanító 1968
Kocsis Renáta napközis nevelő, tanító 2000-2002
Kocsmár Sándorné napközis nevelő 1980-1981
Kolacsek Viktória angol 2000-2001
Kollár Tibor testnevelés 1989-1993
Kompis Zoltánné, Márta néni matematika, technika 1972-1987
Koskóczki Ferencné tanár 1953-1954
Kovács Balázs tanár 1953-1954
Kovács Barnáné tanár 1993-1994
Kovács Bertalanné tanító 1964-1969
Kovács Ildikó tanító 1991-1993
Kovács Lajos technika 1983-1986
Kovács Menyhért orosz, magyar 1971-1975
Kovács Tamásné tanár 1982-1985
Kovács Zsuzsanna tanító 1969-1970
Dr. Kováts Zoltánné tanító 1956
Kovátsné Farsang Mária tanító 1977-1984
Kozma Józsefné napközi vezető 1956
Környei Károlyné, Erzsike néni tanító, biológia, földrajz 1958-1991
Kőszegi Ildikó napközis nevelő 1969
Dr. Kövér Ferencné, Márta néni testnevelés 1968-1978
Krajcár Jolán tanár 1953-1954
Krakkó Mária tanító, biológia 1974-2012
Král Istvánné tanító 1954
Krausz Tibor matematika, kémia 1997-1998
Kriska Ferencné ? 1967-1969
Krix Antal testnevelés 1990-1991
Krotkó Irén tanító 1974
Kubinyi Ferenc magyar, történelem 1959-1960
Dr. Kubinyi Mária tanár 1959
Kullai Imre matematika, fizika 1953-1956
Kun Rózsa tanító 1975-1984
Dr. Kunszeri Gyula tanár 1953-1956
Kurcz Attila tanító,fizika 1981-1989
Lak Piroska matematika, fizika 1958
László Júlia biológia, földrajz, kémia 1969
Lazsányiné Alpár Erika testnevelés 1978
Dr. Lebó Erzsébet tanító 1970-1971
Leel-Őssy Zoltán ének, testnevelés 1993-2002
Lelovits Lászlóné napközis nevelő 1983-1984
Lénárt Gáborné matematika 1989-1996
Lévai Ferencné rajz 1970-1977
Liebl Judit tanító 1979-1993
Lipka Gábor magyar, orosz 961-1969
Lipták Rezső testnevelés ????-????
Lőrinszky István 1959 ???
Lukovics Edit tanár 1968-1973
Magyar Kornélia testnevelés, földrajz 1996-1999
Majercsik Tiborné tanár 1959
Majsai Andrea tanító, fejlesztő pedagógus 1998-????
Dr. Makfalvi Margit számtan, fizika 1956
Mán Elemér tanár 1974-1975
Manyák Éva tanító 1967-1969
Marder Györgyné ének-zene 1968
Márk János gyakorlati foglalkozás 961-1969
Dr. Martényi Károlyné tanító, napközis nevelő 1967
Marti Jenő kézimunka, műhelygyakorlat 1956
Márton Andrea német 1994
Máté János ének 1957
Mészáros Zsuzsa tanár 1983-1984
Mészárosné Nagy Katalin tanító 1981-1987
Mezei József informatika 2000-2006
Mihalik József testnevelés 1989-1990
Mihály Márton technika 1989-1990
Miklós Györgyné, Ági néni tanító, könyvtáros 1970-1989
Mikóné Némethy Kamilla tanár 1953-1978
Mikus Amanda matematika, kémia 1959-1967
Mikus Endre matematika, fizika 1966-1970
Misinszki Lászlóné, Ildikó néni tanító 1976-1986
Mitúk Zsanett napközis nevelő 2001-2002
Molnár Ferenc tanító 1961
Molnár Istvánné karvezetés, ének 1960
Müllner Borbála ? 1956
Nád János testnevelés 1982-1987
Nádor Erzsébet tanár 1973
Nagy Andrea napközis nevelő 1988-1992
Nagy Csilla napközis nevelő 1993-1994
Nagy Edéné zongora, szolfézs 1962
Nagy Erzsébet testnevelés 1962
Nagy Lajos földrajz, napközis nevelő 1964-1977
Nagy Pálné matematika, fizika 1970-1977
Nagy Zoltán matematika 1962
Nagy Zoltánné magyar, orosz 1978-1980
Nemcsics Elekné tanító 1956-1957
Nemcsók Erzsébet tanító 2002
Német Ferenc ének 1962-1967
Németh István matematika,fizika,informatika 1975-2007
Németh József rajz, biológia, ének 1953-1956
Nuszka Anna magyar, orosz, angol 1997-2006
Nyitrai Krisztina orosz 1980
Nyuli József testnevelés 1953-1967
Oláh Ernő testnevelés, napközi 1975-1983
Oláh Ernőné tanító 1974-1982
Olasz Mihályné, Irma néni napközis nevelő 1984-1991
Orbán Ilona tanító, számtan, testnevelés 1960-1970
Dr. Orosz Győzőné, Ica néni tanító 1953-1979
Orosz Pálné tanító 1964
Orosz Zoltánné ének-zene, hegedű 1956-1957
Őrsy Pálné tanító 1953-1954
Paccai Imréné tanító 1956-1963
Pakarny Róbertné tanító 1953-1956
Pákozdi Imréné, Gréti néni történelem, magyar 1964-1982
Pál Tiborné, Adélka néni tanító 1957-1992
Pál Tiborné, Kati néni tanító 1986-2010
Pálmai Irén gyakorló éves egyetemista 1964
Pálos Mihály kézimunka, műhelygyakorlat 1954-1956
Dr. Pándi Pál tanító 1953-1958
Pap Ilona tanító 1954
Pápa Angéla tanító 1974-1979
Papp Árpád napközis nevelő 1967
Pataki Marianna rajz 2002-????
Pelyásné Fodor Lívia matematika, kémia 1993-1999
Perényi Ottó matematika, fizika 1966-1969
Pető Katalin biológia, technika 1986-1987
Petrócsik Edit napközis nevelő 1983-1986
Pocsaji Ildikó ének 1986-1990
Polgár Sándorné magyar, történelem 1956-1970
Prém Györgyné tanító 1953-1956
Rázsó Klára tanár 1953-1954
Rédlinger Tamásné, Irénke néni tanító, orosz 1969-1982
Réthy Gyuláné testnevelés 1993-1994
Rigó Imre testnevelés 1974-1975
Rizsányiné Buda Éva napközis nevelő 1985-1988
Rozgonyi Ernőné napközis nevelő 1957
Rózsa János napközis nevelő 1953-1973
Rubint Éva napközis nevelő 1996
Rusz Andrea angol 2002-????
Rusznák Mihályné, Ica néni tanító 1967-1997
Rusznák Tamásné ének, történelem 1978-1983
Salacz Gáborné történelem, magyar 1954-1956
Sándor László földrajz, történelem 1960-1964
Schlemmer Péterné magyar, történelem 1970-1979
Schuller Ferenc földrajz, rajz 1968-1971
Sebestyén Sándor napközis nevelő 1974-1976
Seleszt Tünde napközis nevelő 1981-1983
Seress Gábor magyar, történelem 1981-1991
Seressné Döller Márta orosz, magyar 1981-1986
Sik Istvánné tanár 1953-1955
Simonyi Tiborné, Erzsi néni testnevelés, orosz 1979-1998
Sipkovits Lajosné, Gizike néni tanító 1979-1987
Soltész Anna magyar, történelem 1982-1984
Dr. Somogyi István tanár 1973
Somogyi Sándorné, Szilvi néni napközis nevelő 1988-2007
Sörnyeiné Vajda Irén, Rena néni tanító, magyar 1981-1994
Steiner Istvánné tanító 1955-1956
Strohbachné Dévald Andrea magyar, orosz 1974-1981,          1986-1990
Suba Ambrusné tanító 1953-1956
Szabó Annamária napközis nevelő 1993
Szabó Józsefné tanító 1961-1972
Szabó Katalin tanár 1959
Szabó Sándorné tanár 1957-1972
Szabóné Hanzó Katalin ének 1999-2002
Szakály Gizella ? 1961-1962
Szakmáry Lilla tanító, történelem 1981-1995
Szakos Andrea ének 1989-1990
Szalay Miklósné tanító 1967
Szávai Krisztina magyar 2001-2002
Szegedi Jolán tanító 1953-1954
Szilvás Gyuláné számtan, fizika 1955
Szinai Miklósné napközis nevelő 1974
Szinyéri Judit matematika, kémia 1986-1988
Szolnoki Tamásné napközis nevelő 1982-1986
Takács Gáborné tanító 1971-1973
Talum Rozália matematika, fizika 1975-2009
Tamács Ferencné, Ida néni tanító 1956-2006
Tamás Ferencné napközis nevelő 1957-1970
Tamás Miklós testnevelés 1998-2000
Tarjánné Martinkó Mária testnevelés 1981-1990
Tekauer Péterné tanító 1972-1974
Térey Péterné földrajz,természetrajz,vegytan 1954-1964
Thurzai Lajosné tanár 1953-1954
Tomcsányi Béla tanító 1957-1958
Tomsó Imre matematika, kémia 1977-1982
Torday András testnevelés 1995-1998
Tornyai Margit tanító 1957
Tóth Attila földrajz, rajz 1984-1993
Tóth Gáborné napközis nevelő 1976
Tóth Jánosné matematika, fizika ???
Tóth László napközis nevelő 1979
Tóth Tihamérné, Mária néni magyar, könyvtár 1956-1988
Tóvári Károlyné, Terike néni tanító 1954-2006
Törőcsik Jenőné, Ica néni technika 1963-1988
Török Judit testnevelő 1994
Ütő Árpád rajz, történelem 1955-1964
Valuska Sándorné, Terike néni tanító, napközis vezető 1957-1996
Vályi Ákosné, Kati néni ének, orosz 1985-1988
Vámi Margit tanító 1964-1969
Vámosi Tibor testnevelés, úszás 1973-2008
Varga Gábor technika 1986-1993
Varga Gáborné, Zsóka néni napközis nevelő 1985-1993
Varga Józsefné tanító 1969-1970
Dr. Vass Péter magyar, latin 1956-1962
Vecsei Fruzsina tanító, napközis nevelő 2001-2002
Veres Judit angol 1999-2000
Vért Andrásné ének-zene 1982-1985
Visegrádi Sándor fizika, technika 2002-2003
Vladár Ervin latin, történelem 1958-1973
Vojtek Zsuzsa magyar, orosz 1979-1982,          1987-1997
Weingart Imréné tanár 1968
Wiesner János testnevelés, német 1957-1989
Wimmer Ákosné tanító 1970
Zöldné Teleki Edit tanító, testnevelés 1981-1994
Zsembery Gyuláné tanító 1968-1970
Zsingor Gyuláné orosz, német 1966-1967
     
     

 

Esemény naptár

a

Naptár

2018. november 17. szombat  46. hét

Névnapok ma:

Hortenzia, Gergő

Névnapok holnap:

Jenő

Nov
17
Nincs esemény
Nincs esemény
Nov
18
Nincs esemény
Nincs esemény
Nov
19
Nincs esemény
Nincs esemény
Címünk
Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest, Mártírok útja 205.
OM azonosító: 035160
Telefon és Fax
Telefon: (06-1) 285-42-48
Fax: (06-1) 285-42-46
Igazgatói iroda: (06-1) 285-42-46
Ig.helyettesek: (06-1) 421-54-20
Alapítvány
Stromfeld Aurél Általános Iskola „a Diákokért 50 éve ” Alapítvány
Az alapítvány adószáma:
18252453-1-43
Copyright © 2014 - Gyulai István Általános Iskola