Elérhetőség

Titkárság: 06-30-358-0576

Étkezés befizetés 2019

VÁLTOZÁS:

2019. március 01-től a térítési díjak emelkednek

1x-i: 439.- Ft/nap

3x-i: 634.- Ft/nap

1x-i ker.kiv: 493.- Ft/nap

3x-i ker.kiv: 711.- Ft/nap

Főoldal | Magyar nyelv és irodalom háziversenyek és kerületi eredmények 2017/2018

Magyar nyelv és irodalom háziversenyek és kerületi eredmények 2017/2018

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

5.évfolyam:

1.Tóth Regina 5.c

2. Márkus Ramóna 5.c                KERÜLETI 2. HELY (felkészítő: Füzesi Éva)

3. Makrai Norbert 5.c

6.évfolyam:

1. Botos Adrienn 6.c

2. Fernandez-Kiss Anna 6.c        KERÜLETI 5. HELY (felkészítő: Károly Éva)

3. Szőnyi Bence 6.b

7. évfolyam:

1. Szabó-Vadász Levente 7.c     KERÜLETI 6. HELY (felkészítő: Cs.Horváth Eszter)

2. Majsai Melani 7.b                   KERÜLETI 5. HELY (felkészítő: Jáczint Szilvia)

3. Zóka Nóra 7.c

8. évfolyam:

1. Nagy Levente 8.a                    KERÜLETI 5. HELY (felkészítő: Cs. Horváth Eszter)

2. Kocsis Levente 8.b

3. Mohos Eszter 8.a

 

Szép magyar beszéd verseny

 

5-6. évfolyam:

1. Márkus Ramóna 5.c

2. Sipeki Árpád 6.c                      KERÜLETI 4. HELY (felkészítő: Károly Éva)

3. Nácsa Bálint 5.d                      KERÜLETI 6. HELY (felkészítő: Horváthyné Budai Csilla)

7-8. évfolyam:

1. Sáfrány Petra 8.c

2. Baranyai Emese 7.c

3. Kiss Gréta 7.c

 

Vers-és prózamondó verseny

 

5-6. évfolyam vers:

1. Bogya Natália 6.b                     KERÜLETI 2. HELY (felkészítő: Zolcsák Éva)

2. Mihály Barnabás 5.b                KERÜLETI 6. HELY (felkészítő: Károly Éva)

3. Patócs-Rabe Anna 5.c

 

7-8. évfolyam vers:

1. Rónai Sára 8.a                           KERÜLETI 4. HELY (felkészítő: Cs.Horváth Eszter)

2. Szalacs Nóra 7.b                       KERÜLETI 3. HELY  (felkészítő: Jáczint Szilvia)

3. Csényi Bianka 7.c

 

5-6. évfolyam próza:

1. Márkus Ramóna 5.c

2. Soóky Roland 6.a                      KERÜLETI 3. HELY (felkészítő: Zolcsák Éva)

3. Kokas Vivien 6.b

 

7-8. évfolyam próza:

1. Sáfrány Petra 8.c                      KERÜLETI 3. HELY (felkészítő: Zolcsák Éva)

2. Szászvárosi Janka 7.a               KERÜLETI 3. HELY (felkészítő: Cs.Horváth Eszter)

 

 

„Márciusi ifjak” roma szavalóverseny:

 

Kerületi 1. helyezést ért el: Rézműves Milán 8.a (felkészítő: Cs Horváth Eszter)

Esemény naptár

a

Naptár

2019. március 22. péntek  12. hét

Névnapok ma:

Beáta

Névnapok holnap:

Emőke

Már
22
Nincs esemény
Nincs esemény
Már
23
Nincs esemény
Nincs esemény
Már
24
Nincs esemény
Nincs esemény
Címünk
Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest, Mártírok útja 205.
OM azonosító: 035160
Telefon és Fax
Telefon: (06-1) 285-42-48
Fax: (06-1) 285-42-46
Igazgatói iroda: (06-1) 285-42-46
Ig.helyettesek: (06-1) 421-54-20
Alapítvány
Stromfeld Aurél Általános Iskola „a Diákokért 50 éve ” Alapítvány
Az alapítvány adószáma:
18252453-1-43
Copyright © 2014 - Gyulai István Általános Iskola