Elérhetőség

Titkárság: 06-30-358-0576

Étkezés befizetés 2019

VÁLTOZÁS:

2019. március 01-től a térítési díjak emelkednek

1x-i: 439.- Ft/nap

3x-i: 634.- Ft/nap

1x-i ker.kiv: 493.- Ft/nap

3x-i ker.kiv: 711.- Ft/nap

Határtalanul

Székelyföld kincsei. 2018/2019

Főoldal | 2018/19-es tanév kerületi versenyeredményei

2018/19-es tanév kerületi versenyeredményei

tantárgy évfolyam osztály név eredmény
"Mondd ki szépen!"szépolvasó verseny 4. d Lencsés Gábor Alex ker. 3.
Informatika verseny grafika 7.-8. 8. c Tóth Olivér ker. 3.
Kémia verseny 8. 8. c Murguly Iván ker. 3.
Kerületi fizika verseny 7. a Soóki Roland ker. 3.
Kerületi fizika verseny 7. a Gévay Balázs Zoltán ker. 3.
Kerületi fizika verseny 7. a Bende Cintia ker. 3.
Kerületi könyvtárhasználati verseny 7-8. 8. c Zóka Nóra ker. 3.
Könyvbarátok levelezős csapatverseny 3. c Vizslány Vazul ker. 3.
Könyvbarátok levelezős csapatverseny 3. c Sárközi Júlia ker. 3.
Könyvbarátok levelezős csapatverseny 3. c Marosvári Dániel ker. 3.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. b Varga Sebestyén ker. 3.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. b Siklósi Szabó Martin ker. 3.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. b Ferenczi Máté ker. 3.
Millennium Kupa csapatverseny 8. c Nagy Alex ker. 3.
Millennium Kupa csapatverseny 8. c Murguly Iván ker. 3.
Ókori görögök történelem csapatverseny 5. s Tenczer Kincső ker. 3.
Ókori görögök történelem csapatverseny 5. s Olsz Bende ker. 3.
Ókori görögök történelem csapatverseny 5. s Jász Bálint ker. 3.
Prózamondó verseny 6. c Márkus Ramóna ker. 3.
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 8. b Majsai Melani ker. 3.
Teleki Pál Földrajz Verseny 8. 8. c Tóth Olivér ker. 3.
Versmondó verseny 2. a Maczkó-Niszner Róbert ker. 3.
Versmondó verseny 5. a Karakas Artemisz ker. 3.
Zrínyi matematika 6. 6. c Makrai Norbert ker. 3.
Millennium Kupa csapatverseny 8. c Örsi Álmos Vászoly ker. 3
csoportos énekverseny 3-4. 3. a Lakatos Norbert ker. 2.
csoportos énekverseny 3-4. 3. a Kiss Villő ker. 2.
csoportos énekverseny 3-4. 3. a Kiss Bálint ker. 2.
csoportos énekverseny 3-4. 3. a Kanizsai Maja ker. 2.
Informatika verseny komplex 5-6. 6. c Ionei Evelin ker. 2.
Informatika verseny táblázatkezelés 7.-8. 8. a Barna Dávid ker. 2.
Kémia verseny 7. 7. c Sipeki Árpád ker. 2.
Kerületi könyvtárhasználati verseny 5-6. 6. c Huri Gergő ker. 2.
Matematika verseny 5. 5. d Sümeghy Nándor ker. 2.
Matematika verseny 6. 6. c Makrai Norbert ker. 2.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. c Szabados Liliána ker. 2.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. c Sárközi Júlia ker. 2.
Mi micsoda? levelezős csapatverseny 3. c Marosvári Dániel ker. 2.
Prózamondó verseny 8. c Baranyai Emese ker. 2.
Rajzverseny 2. a Maslenka Petra ker. 2.
Rajzverseny emelt szint 2. c Pataki Dániel Balázs ker. 2.
Teleki Pál Földrajz Verseny 7. 7. c Sipeki Árpád ker. 2.
Informatika verseny szövegszerkesztés 7.-8. 7. b Fábián Tamás ker. 2
"Mondd ki szépen!"szépolvasó verseny 4. c Kovács-Zágori Emma ker. 1.
csoportos énekverseny 3-4. 4. c Varga Renáta Réka ker. 1.
csoportos énekverseny 3-4. 4. c Temesi Viktória ker. 1.
csoportos énekverseny 3-4. 4. c Szlanka Emma ker. 1.
csoportos énekverseny 3-4. 4. c Mátrai Bíborka ker. 1.
csoportos énekverseny 3-4. 4. c Kovács-Zágori Emma ker. 1.
Herman Ottó Biológia Verseny 7. c Sipeki Árpád ker. 1.
Informatika verseny grafika 5.-6. 5. c Szolláth Orsolya ker. 1.
Informatika verseny grafika 7.-8. 8. c Stancu Szilvia ker. 1.
Informatika verseny komplex 5-6. 5. c Mézes Tibor Bendegúz ker. 1.
Informatika verseny szövegszerkesztés 7.-8. 8. a Lőrincz Zsombor ker. 1.
Kaán Károly Természetismeret Verseny  6. 6. c Huri Gergő ker. 1.
Kaán Károly Természetismeret Verseny 5. 5. b Huri Gábor ker. 1.
Kerületi könyvtárhasználati verseny 5-6. 5. d Varga Nándor ker. 1.
Kerületi Népdaléneklési Verseny 8. c Baranyay Emese ker. 1.
Kerületi Népdaléneklési Verseny 8. c Vida Zsófia ker. 1.
Matematika verseny 8. 8. c Murguly Iván ker. 1.
Rajzverseny 2. a Váltó Adrienn ker. 1.
Rajzverseny emelt szint 3. c Marosvári Dániel ker. 1.
Rajzverseny emelt szint 2. c Éberlein Ildikó ker. 1.
Versmondó verseny 8. c Baranyai Emese ker. 1.

 

Esemény naptár

Naptár

2019. november 18. hétfő  47. hét

Névnapok ma:

Jenő

Névnapok holnap:

Erzsébet

Nov
18
Nincs esemény
Nincs esemény
Nov
19
Nincs esemény
Nincs esemény
Nov
20
Nincs esemény
Nincs esemény
Címünk
Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest, Mártírok útja 205.
OM azonosító: 035160
Telefon és Fax
Telefon: (06-1) 285-42-48
Fax: (06-1) 285-42-46
Igazgatói iroda: (06-1) 285-42-46
Ig.helyettesek: (06-1) 421-54-20
Alapítvány
Stromfeld Aurél Általános Iskola „a Diákokért 50 éve ” Alapítvány
Az alapítvány adószáma:
18252453-1-43
Copyright © 2014 - Gyulai István Általános Iskola