Elérhetőség

Titkárság: 06-30-358-0576

Étkezés befizetés 2020

VÁLTOZÁS:

   
  1x 3x  
kerületen kívül lakóknak fizetendő: 532/nap 768/nap  
       
Pesterzsébetieknek fizetendő: 479/nap 691/nap  
       

 

Határtalanul

Székelyföld kincsei. 2018/2019

Főoldal | Versenyeredmények | Sport | 2017-2018

Országos Grundbirkózó diákolimpia

Február 24-25-n rendezték Miskolcon a Grundbirkózás Diákolimpia Országos Döntőjét.

Iskolánk csapatai egy arany-, és egy ezüstérmet szereztek.

CSAPATTAGOK:

II. korcsoport fiú I. helyezés

Első sor (balról): Olasz Bende 4.s, Zsitovoz Petro 3.c, Farkas Zsombor 4.a, Jász Bálint 4.s, Kerecsanin Mátyás 3.d, Vinklárik Dominik László 2.s

Második sor: Kádár Bálint Zsombor 4.s, Kis Mátyás Zoltán 4.c, Kovács Barnabás 4.s, Kiss Levente 4.d

 

I. korcsoprt fiú II. helyezés

(balról): Soltész Patrik 2.s, Balogh Bence Gyula 2.s, Antaly Sándor Dávid 3.d, Felkai Balázs Tamás 2.s, Horváth Botond Örs 2.s, Zalányi Botond 2.s, 
Sánta Levente Zsolt 2.s, Bagoly Boldizsár 2.s, Kurdi Sándor Dániel 1.a

Felkészítők: Balogh Ferenc, Kliment László, Julió

 

2018.03.12

Futsal

2018. 01. 06-07-n iskolánk IV. korcsoportos futsal csapata kerületi győztesként vett részt a diákolimpia budapesti fordulóján.  Szombaton három csoportban zajlottak a küzdelmek, iskolánk csoportelsőként jutott a vasárnapi döntőbe. A hat csapattal megrendezésre került döntőben a bronzérmet szereztük meg.

A csapat tagjai:

Álló sor (balról): Petike János (felkészítő), Béres Levente (8.a), Spitzer Domonkos (7.a), Farkas Attila  (7.a), Spitzer Dénes (7.b), Sztojka Márk (6.a), Pető Roland (8.a), Nagy Marianna (felkészítő testnevelő tanár)

Fekvők: Soóky Roland (6.a), Bánóczy Alexander (7.a)

Gratulálunk a fiúknak és felkészítőiknek!

 

2018.01.11

Asztalitenisz budapesti diákolimpia

2017. december 18-19-n került megrendezésre a budapesti asztalitenisz diákolimpia.

,,A” (igazolt) és ,,B” (nem igazolt) kategóriában versenyeztek tanulóink.

,,A” kategóriában:

I.     helyezett: Huzsvár Erik Bendegúz 8.a

III.  helyezett: Fehér Balázs 8.a

Erik fogja képviselni Budapestet az országos döntőn.

 

,,B” kategóriában:

IV. helyezést ért el I-II. korcsoportos fiú csapatunk:

Csapattagok: Ujcz Vilmos (5.b), Kis Mátyás Zoltán (4.c), Ujcz Vince(2.b)

 

Egyéniben minden diákunk továbbjutott a csoportjából.

Középdöntőbe jutott:   Drenyovszky Anna Kinga (8.c)

                                    Kis Mátyás Zoltán (4.c)

Fő táblára kerültek:      Heller Gergő József (5.b)

                                    Ujcz Vilmos (5.b),

 

 

2017.12.27

Pesterzsébeti mezei futóverseny diákolimpia

2017. október 9-én négy korcsoportban, fiú és lány kategóriában 44 csapat és 212 versenyző részvételével rendezték meg a pesterzsébeti diákolimpia mezei futóversenyét.

Tanulóink ismét kiemelkedő eredményt nyújtottak, mind a nyolc csapatunk aranyérmes lett.

Eredmények:

IV. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

 

Csapattagok: Kondor Dávid (8.a), Fernandez-Kiss Dávid (8.c), Fehér Balázs (8.a), Szili Gergely (8.c), Béres Levente (8.a)

egyéniben:         Kondor Dávid (8.a) I.

                         Fernanadez-Kiss Dávid II.

IV. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

Csapattagok: Szikossy Szilvia (8.a), Matyi Vivien (8.s), Fojt Sára (8.c), Horváth Lili (8.a), Kása Tiara (8.c)

egyéniben:         Szikossy Szilvia (8.a) I.

III. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

Csapattagok: Ebot Martin (5.d), Bende Tihamér (5.a), Rajcsányi Barnabás (5.a), Kovács Olivér (6.a), Kovács Bence (7.b)

egyéniben:         Ebot Martin (5.d) I.

                         Bende Tihamér (5.a) II.

III. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

Csapattagok: Kern Fanni (6.a), Bende Cintia (6.c), László Kornélia (6.a), Czintos Viola (5.a), Kovács Emma (5.a)

 

egyéniben:          Kern Fanni (6.a) I.

II. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

Csapattagok: Olasz Bende (4.s), Jász Bálint (4.s), Farkas Zsombor (4.a), Perényi Barnabás (3.a), Bagoly Bálint (4.s)

 

egyéniben:          Olasz Bende (4.s) II.

II. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

Csapattagok: Bátori Réka (4.a), Perényi Lilla (5.a), Fegyveres Enikő (4.a), Tenczer Kincső (4.s), Kliment Anna Sára (3.a)

I. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

Csapattagok: Megyeri Péter (3.a), Tóth Vendel (3.a), Vinklárik Dominik (2.s), Kovács Dániel (3.a), Bagoly Boldizsár (2.s)

egyéniben:         Megyeri Péter (3.a) I.

                         Tóth Vendel (3.a) II.

                         Vinklárik Dominik III.

I. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

Csapattagok: Olasz Emma (2.s), Barna Imola (3.a), Csuport Réka (3.a), Gebdár Dóra (3.a), Kurdi Hanna (3.a)

egyéniben:         Olasz Emma (2.s) I.

   Barna Imola (3.a) II.

   Csuport Réka (3.a) III.

2017.10.19

Esemény naptár

Naptár

2020. június 4. csütörtök  23. hét

Névnapok ma:

Bulcsú

Névnapok holnap:

Fatime

Jún
04
OSZTÁLY KIRÁNDULÁSOK
Részletek >>
Jún
05
OSZTÁLY KIRÁNDULÁSOK
Részletek >>
Jún
06
Nincs esemény
Nincs esemény
Címünk
Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest, Mártírok útja 205.
OM azonosító: 035160
Telefon és Fax
Telefon: (06-1) 285-42-48
Fax: (06-1) 285-42-46
Igazgatói iroda: (06-1) 285-42-46
Ig.helyettesek: (06-1) 421-54-20
Alapítvány
Stromfeld Aurél Általános Iskola „a Diákokért 50 éve ” Alapítvány
Az alapítvány adószáma:
18252453-1-43
Copyright © 2014 - Gyulai István Általános Iskola