Elérhetőség

Titkárság: 06-30-358-0576

Étkezés befizetés 2020

VÁLTOZÁS:

   
  1x 3x  
kerületen kívül lakóknak fizetendő: 532/nap 768/nap  
       
Pesterzsébetieknek fizetendő: 479/nap 691/nap  
       

 

Határtalanul

Székelyföld kincsei. 2018/2019

Főoldal | Versenyeredmények | Sport | 2016-2017

Kerületi Atlétikai verseny

Tanulóink idén is taroltak az atlétika versenyen. Mind a négy korcsoportban, mindkét nemben csapataink aranyérmet szereztek.

Alsósok

I. korcsoport lány (1. sor):

3.a: Gyöngyösi Boglárka, Kaszás Viktória, Turcsányi Eszter

2.a: Gerbár Dóra, Kliment Anna, Nándori Almira

Egyéniben: Gyöngyösi Boglárka III. helyezés

I. korcsoport fiú (2. sor):

3.s: Segyó Marcell

2.a: Kékesi Benedek, Kurtz András, Megyeri Péter, Perényi Barnabás, Torjai Lóránd

Egyéniben: Kurtz András III. helyezés

II. korcsoport lány (3. sor):

5.a: Budai Orsolya, Kern Fanni

4.a: Kovács Emma, Perényi Lilla, Váltó Bettina

3.a: Fegyveres Enikő

Egyéniben: Kovács Emma I. helyezés

II. korcsoport fiú (4. sor):

4.a: Fojt Zalán, Juhász Máté, Rajcsányi Barnabás, Spitzer Márton,

4.d: Ebot Martin

3.a: Farkas Zsombor

Egyéniben: Ebot Martin I. helyezés, Farkas Zsombor III. helyezés

III. korcsoport lány:

7.a: Horváth Lili, Rónai Sára

6.a: Bánkúti Vivien, Nagy Réka

6.b: Pawlik Réka

6.c: Baranyay Emese

III. korcsoport fiú:

7.a: Kukely Márton

6.a: Bánóczy Alaxander, Spitzer Domokos, Szabó Bálint, Szalay Zsombor

6.b: Spitzer Dénes

Egyéniben: Spitzer Dénes II. helyezés, Kukely Márton III. helyezés

IV. korcsoport lány:

8.a: Orbán Krisztina

8.c: Csatlós Csenge

7.a: Mohos Eszter

7.c: Cserepka Fanni, Győri Veronika

Egyéniben: Csatlós Csenge I. helyezés, Mohos Eszter III. helyezés

IV. korcsoport fiú:

8.a: Kádár Gergő, Szalmás Bence, Szeidmann Péter

8.b: Németh Sándor

8.c: Herbert Csaba

7.s: Ecseki József

 

 

 

 

Kerületi kézilabda

A kerületi kézilabda verseny a IV. korcsoportos fiú kategóriában került megrendezésre. 

Csapatunk megszerezte az I. helyezést.

Csapattagok:

8.a: Kovács Kristóf, Mohl Richárd, Nagy Márton, Pühra Zoltán, Szalmás Bence, Szeidmann Péter

8.b: Németh Sándor

7.a: Molnár Gergő, Pető Roland, Takács Dominik

 

Fenyő Kupa röplabdaverseny

A  Fenyő Kupa röplabdaversenyen tanulóink a III. helyezést érték el.

Csapattagok:

7.a: Ferenczi Lívia, Mohos Eszter, Takács Kinga, Takács Dominik, Pető Roland 

8.a: Nagy Anna, Orbán Krisztina, Vajai Réka, Kiss Péter, Nagy Márton, Szabó Mátyás 

2017.10.18

Partizánlabda bajnokság

II. korcsoport: I. helyezés

Csapattagok:

4.a: Fojt Zalán, Juhász Máté, Rajcsányi Barnabás, Kreisz Dávid, Bucioccia Dávid,
Fige Levente, Kovács Emma, Perényi Lilla, Váltó Bettina, Bagdi Hajnalka
5.a: Budai Orsolya, Kern Fanni 

III. korcsoport: III. helyezés 

Csapattagok:

7.a: Horváth Lili
6.a: Nagy Réka, Mányik Dávid, Farkas Attila, Szalay Zsombor, Szabó Bálint,
Spitzer Domonkos
6.b: Spitzer Dénes (6.b),
5.a: Kern Fanni, Rivasz Petra, Bondár Tamara, László Nikoletta 

Kerületi ergométer verseny

Eredmények:

2002-es fiúk: Mohl Richárd (8.a) III.            

2002-es lányok: Baján Benita (8.a) I. Szalkai Zsófia (8.c) II.

2003-as fiúk: Herberth Csaba (8.c) I.

2003-as lányok: Győri Vera (7.c) I.

2004-es fiúk: Kukely Márton (7.a) III.

2004-es lányok: Győri Laura (6.c) II. Nagy Réka (6.a) III.

2005-ös lányok: Gál Anita (5.c) III.

2006-os fiúk: Fojt Zalán (4.a) III.

2006-os lányok: Szanda Nikolett (5.c) I. Bagdi Hajnalka (4.a) II.

 

Asztalitenisz diákolimpia

Eredmények:

IV. korcsoport

Fiúk: Németh Sándor (8.b) I.              Szalmás Bence (8.a) II.

Lányok: Orbán Krisztina (8.a) I.

III. korcsoport

Fiúk: Kovács Olivér (5.a) III.

Lányok: Nagy Réka (6.a) I.                 Horváth Lili (7.a) III.

II. korcsoport

Fiúk: Rajcsányi Barna (4.a) I.                         Kubriczky Dániel (4.c) II.

 

Lányok: Perényi Lilla (4.a) III.

Mezei futás

Október 13-án rendezték meg a kerületi mezei futóversenyt.

Eredmények:

IV. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés,

egyéniben: Nagy Zsombor (8.c) III.                       

IV. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

egyéniben: Nagy Anna (8.a) II.

III. korcsoport fiúk: csapat II. helyezés

III. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

egyéniben: Nagy Réka (6.a) I. és Horváth Lili (7.a) II.

II. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

egyéniben: Fige Levente (4.a) I. és Bende Tihamér (4.a) II.

II. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

egyéniben: Kern Fanni (5.a) I.

I. korcsoport fiúk: csapat I. helyezés

egyéniben: Perényi Barnabás (2.a)I. és Molnár Zétény (2.a) III.

I. korcsoport lányok: csapat I. helyezés

egyéniben: Tenczer Kincső (3.s) I. Kliment Anna (2.a) II. és Barna Imola (2.a) III.

 

2017.10.18

Kispályás kerületi labdarúgó bajnokság

2016 szeptemberében került sor a kerületi kispályás labdarúgó bajnokság lebonyolítására. III. korcsoportos tanulóink I.helyezést értek el.

Csapattagok: Bánóczy Alex (6.a), Farkas Attila (6.a), Mányik Dávid (6.a),
Szabó Bálint (6.a), Laib Roland (6.c), Litkei Tamás (6.b), Szabó-Vadász Levente (6.c)

 

2017.10.18

Esemény naptár

Naptár

2020. június 4. csütörtök  23. hét

Névnapok ma:

Bulcsú

Névnapok holnap:

Fatime

Jún
04
OSZTÁLY KIRÁNDULÁSOK
Részletek >>
Jún
05
OSZTÁLY KIRÁNDULÁSOK
Részletek >>
Jún
06
Nincs esemény
Nincs esemény
Címünk
Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest, Mártírok útja 205.
OM azonosító: 035160
Telefon és Fax
Telefon: (06-1) 285-42-48
Fax: (06-1) 285-42-46
Igazgatói iroda: (06-1) 285-42-46
Ig.helyettesek: (06-1) 421-54-20
Alapítvány
Stromfeld Aurél Általános Iskola „a Diákokért 50 éve ” Alapítvány
Az alapítvány adószáma:
18252453-1-43
Copyright © 2014 - Gyulai István Általános Iskola